Ciao amici la banda
11 Jun 2014 | CIAO AMICI

O nas

08
Favorito Adamski Band to najlepszy zespół na wesele z klasą, imprezę firmową, rodzinną, event, bankiet, studniówkę oraz inne uroczystości. Istniejemy na rynku muzycznym od 2005 roku. Zapewniamy świetną muzykę, rewelacyjnych i doświadczonych muzyków, niesamowite nagłośnienie firmy ZECK, a przede wszystkim super zabawę. Potrafimy zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusty muzyczne, wprowadzając odbiorców w świat różnych stylów i melodii. Dysponujemy szerokim repertuarem od przebojów z lat 60, 70, 80 i 90 po najnowsze hity. Jako nieliczni wykonujemy włoską muzykę taneczną (Musica da ballo). Nasze aranżacje dostarczają widzom wyjątkowych wrażeń artystycznych poprzez żywe instrumenty, takie jak: akordeon, trąbka, saksofon czy perkusja.
Decydując się na naszą orkiestrę, mogą Państwo wybrać mniejszy , przystępniejszy skład, nie tracąc na jakości i zawsze zachowując wysoki poziom.
W przypadku uroczystości weselnych uwzględniamy Państwa sugestie co do pierwszego tańca, jak również prowadzonych przez nas zabaw weselnych.

Zapewniamy także oprawę muzyczną podczas ślubu w kościele (organista, wokalistka, trębacz), np. Ave Maria na organy z wokalem lub trąbką, Marsz weselny WAGNERA lub MENDELSONA na organy z trąbką i inne.

To, co nas wyróżnia to: oryginalność, żywioł, humor, kultura osobista i wysoki profesjonalizm. Posiadamy własny transport. Gramy na terenie całego kraju i nie tylko.

Kontakt z zespołem Grzegorz 607-836-929 lub meilowo studiomuzyki@wp.pl