Ciao amici la banda
11 Jun 2014 | CIAO AMICI

Favorito Adamski Band

WIKTORIA DUSZYŃSKA

05

Mikrofon Shure Sm 58 A,
instrumenty perkusyjne firmy RYTM TECH

 Wiktoria Duszyńska – wokalistka, laureatka wielu konkursów piosenki. Wykonuje partie solowe, a także śpiewa w duecie z Grzegorzem. Ma ładny, ciepły głos, który doskonale prezentuje się w każdym repertuarze, a jej partie wokalne w chórkach podkreślają jej profesjonalizm. Posiada rzadki dar wyczucia muzycznego.  Pięknie porusza się na scenie. Jest przemiłą i solidną osobą.

GRZEGORZ ADAMSKI

01

Mikrofon Shure Sm 58 A, keyboard KETRON SD 5,
Akordeon ROLAND FR -1,
Akordeony LA MELADIOSA 120b oraz STRADAVOX 120 b

Grzegorz Adamski –  akordeonista, klawiszowiec, wokalista, menager zespołu, leader, absolwent bydgoskiej uczelni na kierunku wychowanie muzyczne.
Posiada duże doświadczenie sceniczne w kraju i zagranicą. Współpracuje z muzykami:  Gianni Mirizzi ( Italia ) oraz Eli Žuzela ( Chorwacja).   Silnym i potężnym głosem potrafi zaśpiewać prawie wszystko. Jego solówki na akordeonie oraz wyjątkowe aranżacje włoskich przebojów dostarczają widzom niezapomnianych wrażeń artystycznych. Jako wodzirej wykazuje się nieprzeciętnym poczuciem humoru. Potrafi na bieżąco i błyskotliwie  komentować różne sytuacje. Jego obecność to gwarancja udanej zabawy.

AGUSTIN SALGUERO ATIENZA –  España

04

Mikrofon Shure WH 20, perkusja ALESIS DM 10 studio

Agustin Salguero Atienza – perkusista, kompozytor, rodowity Hiszpan, niezwykle charyzmatyczny muzyk, który swym wdziękiem oraz pogodną, otwartą osobowością potrafi oczarować każdą publiczność. Warsztat muzyczny szlifował w Hiszpanii. Kilka lat współpracował z zespołami na terenie Andaluzji . Cztery lata grał w zespole Sonidos del Callejon. Jest wyjątkowo muzykalny. Świetnie wyczuwa rytmy pasodoble. Znakomicie gra na kastanietach.   Pisze także teksty piosenek i komponuje. Co roku przygotowuje repertuar na karnawał w Andaluzji.

ARTUR GRYCHOWSKI

02

Mikrofon Shure Sm 58 A,   bas Ibanez

Artur  Grychowski– basista i wokalista, znany w światku muzycznym jako wspaniały muzyk, który potrafi porwać każdą publiczność. Posiada duże doświadczenie sceniczne
i świadomość muzyczną. W zespole gra od początku jego istnienia. Jest  obdarzony charakterystycznym barytonowym głosem podobnym do głosu Krzysztofa Krawczyka. Piosenki w jego wykonaniu pozostawiają niezapomniane wrażenia.

 

KRZYSZTOF LITYŃSKI

03

Mikrofon  Shure 16 A, trąbka Stradivarius

Krzysztof Lityński – absolwent Poznańskiej Akademii Muzycznej. Prowadzi klasę trąbki w szkole muzycznej. To uniwersalny i bardzo zdolny muzyk z dużym doświadczeniem. Grał w wielu zespołach zarówno muzykę klasyczną jak i rozrywkową. Do tej pory współpracuje z orkiestrą Zbigniewa Górnego. Posiada rzadki dar wyczucia różnych stylów muzycznych. Prawdziwy profesjonalizm!